Panna : Twój horoskop roczny 2019

Na początku tego roku, Jowisz w Strzelcu, będący w kwadraturze do Neptuna w gwiazdozbiorze Ryb, sprawi, że poczujesz, że wszystko Ci umyka przez palce i że nic nie jest takie, jak chcesz. Ta atmosfera może stworzyć napięcia i spowodować w Twojej głowie wiele wątpliwości. Nie panikuj! Saturn dołączy do Plutona, dzięki czemu odnajdziesz swój spokój i obierzesz dobrą drogę w kierunku realizacji swoich celów zawodowych. Pod koniec roku, Twoja powaga, motywacja oraz Twoje zasługi zostaną nagrodzone, co upewni Cię w obranej przez siebie ścieżce.

Miłość: Na początku roku – burze na horyzoncie. Nie dostosowujesz się za bardzo do swojego partnera, a na dodatek kładziesz na jego barkach ciężar niepowodzenia. Tak naprawdę to Ty odczuwasz pewien dyskomfort, nie on. Jeśli jednak przeanalizujesz to wszystko, zapragniesz stworzenia nowych wspólnych planów i powrotu do pełni szczęścia. Jeśli jesteś singlem, skupisz się przede wszystkim na swojej karierze zawodowej i w dużej mierze zamkniesz się na poznawanie nowych ludzi. Jeśli jednak nadarzy się taka okazja, przywiążesz dużą wagę do osoby, która w zupełności będzie spełniać Twoje kryteria i oczekiwania.

Życie społeczne: Na początku tego roku odczujesz napięcie w atmosferze, co sprawi, że staniesz się szczególnie drażliwy. Relacje z innymi nie będą więc zbyt spokojne. Masz poważne problemy z komunikacją! Wraz z biegiem czasu, atmosfera się rozluźni, zwłaszcza dzięki Jowiszowi w gwiazdozbiorze Koziorożca. Zmienisz więc swoją postawę i bardziej skupisz się na relacjach z innymi. Odnajdziesz również pewność siebie! Dzięki temu, nie będziesz się już bać, aby postawić nowy krok w kierunku rozwoju swojej kariery.

Formularz: Twoja nadmierna nerwowość będzie płatać Ci figle! Wszelki stres, wywołany skomplikowanymi sytuacjami, będzie mieć negatywny wpływ na Twój organizm. Aby temu zaradzić, należy ewakuować swoje wewnętrzne napięcia i często odpoczywać. Dzięki temu, zyskasz nie tylko na spokoju, ale również na nowych pokładach energii!

Porady: Nie pozwól się zdestabilizować byle prowokacją. Dyplomatyczna postawa jest najlepszym sposobem na uniknięcie konfliktu. Skoncentruj całą swoją energię na realizacji swoich ambicji.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.