Rak : Twój horoskop roczny 2020

Od początku roku jesteś pełen inspiracji, wyobraźni i odwagi. Zmiana pracy lub nowa działalność sprawiają, że więcej pracujesz. Wiosną, przejście Saturna w Wodniku do kwadratury wobec Uranu w Byku zwiększy Twoje pragnienie niezależności. Pragniesz polecieć na swoich własnych skrzydłach oraz zdobyć zaufanie kolegów, współpracowników i hierarchii, aby zyskać na nowych odpowiedzialnościach i możliwościach rozwoju kariery. Pod koniec roku warto rozpocząć zbudowanie czegoś nowego. Uda Ci się również zebrać plony swoich wcześniejszych starań, dzięki wytrwałości.

Miłość: Zrobisz wszystko, aby zachować równowagę w rodzinie i w związku. Zapragniesz za wszelką cenę wzmocnić te relacje. Nie powstrzyma Cię to jednak od chęci rozwoju osobistego i nabrania większej niezależności. Nie oznacza to, że oddalisz się od partnera. Czujesz się swobodnie, gdyż podejmujesz decyzje, kierując się swoim sercem. Jeśli jesteś singlem, staniesz się bardziej otwarty na innych, co doprowadzi Cię do świetnego spotkania.

Życie społeczne: W Jowiszem w Koziorożcu, atmosfera sprzyja rygorowi i dyscyplinie. Aby uniknąć napięć i poczucia destabilizacji, powinieneś przestrzegać wcześniej wyznaczonego sposobu działania. Wymaga to od Ciebie trochę wysiłku, ale świetnie sobie z tym poradzisz. Myśl realistycznie i zainwestuj w pomysły, które najbardziej Cię interesują. Z biegiem czasu odnajdziesz więcej czasu na relaks, a Twoje relacje z innymi staną się cieplejsze.

Formularz: Twoje zdrowie będzie zależeć od sposobu, w jaki radzisz sobie z emocjami. Aby zadbać o siebie, musisz nauczyć się kontrolować swój stres i wprowadzić swój styl życia na zdrowsze tory. Jeśli wprowadzisz te postanowienia w życie, szybko odnajdziesz ich korzyści, zarówno psychiczne, jak i fizyczne.

Porady: Wchodzisz w nowy cykl. Czas więc, aby skupić się na swoich marzeniach i iść do przodu z determinacją i pewnością siebie!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.