Byk : Twój horoskop roczny 2021

Uran i Pluton dotrzymają ci towarzystwa na nowej drodze. Przyniosą ci wsparcie w próbie zrozumienia swoich intencji. Neptun zwiąże cię z ludźmi, którzy są w stanie Cię zrozumieć i wesprzeć. Jednak twoje działanie będzie utrudnione przez rozdźwięk między Saturnem a Jowiszem, o ile nie zmienisz pewnych przekonań. W tym roku powodzenie twoich planów jest uwarunkowane oderwaniem od przeszłości i otwarciem umysłu na nowe idee.

Miłość: Od początku roku Mars poprzez przejście w twoim znaku nada ton! To cię zmotywuje, aby twoje związki były zgodne z twoimi głębokimi przekonaniami. Wenus w Koziorożcu spowoduje, że wszystko się urzeczywistni. Wiosną Mars w Raku zaspokoi twoje miłosne emocje, byś poczuł się jak w raju. Znajdziesz tam wszystko - miłość, czułość i zmysłowość! Latem zdecyduj się na relaks, wspólne przebywanie i spontaniczność, zapominając o zaborczości. Uchroni to twoją ukochaną osobę przed niszczycielską jej siłą.

Życie społeczne: Duet Pluton i Neptun zawsze tak współgrają, byś był związany z ludźmi, o takich samych wartościach jak ty. Starannie będziesz wybierał grono znajomych, dzięki którym będziesz się rozwijał. Wstrzymany projekt będzie mógł latem ujrzeć światło dzienne i się urzeczywistnić. Twój dar łączenia ludzi, sprawi cuda. Potem pod koniec Mars będzie miał cię na oku. Uważaj na niego – będzie chciał zepchnąć cię do okopów, tłumiąć twój upór.

Formularz: Saturn przeszkodzi ci w postawieniu siebie do pionu. Zaburzy twoje morale, razem z ideami i poglądami. Krótko mówiąc, między tobą a Saturnem zaiskrzy! To sprawi, że będziesz zrzędliwy. Już w styczniu planety, które ci będą sprzyjać, zainspirują cię do wznowienia hobby, które cię relaksuje. Zamiast przekonywać siebie, że nie masz czasu, działaj!

Porady: Nic nie zmusi Cię do stosowania koncepcji, które wydają się zbyt daleko idące lub utopijne. Zamiast tego, stwórz swoje i zrób to na swój sposób, a osiągniesz nieoczekiwane korzyści.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.