Panna : Twój horoskop roczny 2021

Nie zmieniasz zwycięskiej drużyny, więc zawsze jesteś wspierany przez dwa filary zodiaku, którymi są Pluton w Koziorożcu i Uran w Byku. Z tym szczególnie silnym i skutecznym duetem realizujesz swoje zamierzenia, korzystając ze swoich możliwości i rozwijając się. Te ciche siły wspierane są przez Neptuna, z którym będziesz musiał zawrzeć układ, jeśli chcesz spełnić swoje marzenia. Między czerwcem a lipcem Jowisz zrobi sobie przerwę w Rybach, a w swoim bagażu będzie miał szansę, którą możesz wykorzystać lub nie.

Miłość: Pluton w Koziorożcu jest sprzymierzony z Neptunem, aby cię połączyć tak, jak to powinno być. Nie chodzi o to, że jesteś przeciwny tej fascynującej perspektywie, ale tak długo jak szukasz idealnego i doskonałego związku, twoja miłość musi przechodzić przez burzliwe strefy. Pod koniec kwietnia, Mars w Raku rozwija czerwony dywan dla Jowisza, który przybywa do Ryb w czerwcu, abyś się zaangażował. Aby misja zakończyła się pełnym sukcesem, będziesz musiał walczyć ze swoimi dawnymi demonami, które sprawią, że uwierzysz, że nie jesteś gotowy.

Życie społeczne: Na początku stycznia Mars dołączył do Urana w Byku. Ten duet z cichą siłą zachęca cię byś dał z siebie wszystko, wykorzystując swoje możliwości. To daje wspaniałą motywację do realizacji swoich zamierzeń. Przejście z Marsa do Bliźniąt może spowodować wycofanie. Na szczęście wahanie to jest tylko tymczasowe. Przez wiele miesięcy realizacja twoich planów będzie łatwa, a zarazem trudna. W obliczu niebezpieczeństw, nie myśl, że los jest przeciwko tobie. Aby je pokonać, skorzystaj z osobistych kontaktów, przestań być tak perfekcyjny i wtedy wszystko pójdzie dobrze.

Formularz: Zaczynasz rok z nietypowymi decyzjami, ale ich wdrożenie może spowodować problemy. Pod koniec kwietnia przejście z Marsa na Raka ponowi próbę zmotywowania cię do nawiązania przyjaźni, co, przy okazji, zachęci cię do dbania o siebie. Mimo pewnych okresów zniechęcenia, które są tylko tymczasowe, dobrze sobie radzisz i jesteś w dobry miejscu, aby nabrać sił witalnych.

Porady: Jesteś na dobrej drodze. Jednak w tym roku spróbuj odpuścić sobie w dążeniu do perfekcji. Bez tego możesz wpaść w wir spraw, które są bezużyteczne.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.