Byk : Twój horoskop roczny 2023

Przejście Saturna do Ryb i Jowisza do Twojego znaku sprawi w tym roku, że Twoje życie będzie coraz lepsze. Ten sekstyl doprowadzi do lepszej jakości w codzienności i do stabilizacji tego, co już osiągnąłeś. Twoje projekty mogą się w końcu rozwinąć, a sukcesy są naprawdę na wyciągnięcie ręki. Możesz liczyć na wsparcie ludzi, którzy cię doceniają. Zaczynasz ten rok od wstania prawą nogą, a reszta już się potoczy. Pamiętaj, że to przede wszystkim Twoje doświadczenie doprowadzi do sukcesu.

Miłość: Nie będziesz czuł się zbyt komfortowo na początku roku, ze względu na przejście Wenus do Wodnika. Napotkasz chwile pełne smutku i zdenerwowania. Ale za to wraz z przejściem Wenus do Ryb twoje uczucia odzyskają zdrową energię. Ten wpływ gwiazd połączy cię na nowo z pokrewnymi i rozproszą wszelkie nieporozumienia. W marcu i kwietniu zaufanie wróci już na stałe do twoich relacji, a miłość zakwitnie na nowo. W tym roku uda ci się w końcu zapanować nad swoją upartością i zaborczym charakterem, twoje relacje miłosne pełne będą uczucia i przyjemnego komfortu.

Życie społeczne: Na początku marca spadnie presja, a twoje postępy w życiu towarzyskim wreszcie staną się prostsze. Uzyskasz szacunek w swoim otoczeniu, dzięki swoim niesamowitym kompetencjom. Nie musisz już podejmować tak dużego wysiłku jak wcześniej, aby odnieść sukces. Przejście Jowisza do twojego znaku zapowiada nowy rozdział w życiu. Czekają cię nowe pomysły, które zamienią się w konkretne plany. Twój optymizm sprawia, że nie zniechęcasz się niczym i podejmujesz nowe wyzwania. Wciąż wprowadzasz zmiany! Jednym słowem, Jowisz przywraca znaczenie twojemu istnieniu, a Uran i Saturn pomagają w podjęciu się zmian. Nadrabiasz więc stracony czas, tak trzymać!

Formularz: Wraz z odejściem Saturna odnajdziesz swój spokój i naturalne ciepło. Będziesz rozluźniony. Aby zachować ten spokój ducha, pamiętaj, że trzeba o to dbać. Spędź trochę czasu w naturze, możesz też oddać się ogrodnictwu, spacerom na świeżym powietrzu czy wycieczkom rowerowym. Tego nigdy nie za wiele!

Porady: Wystarczy, że połączysz rady, które usłyszałeś od innych i swoją intuicję, a osiągniesz wymarzony sukces. Twoje marzenia mogą się niedługo spełnić!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.