Panna : Twój horoskop roczny 2023

W tym roku przejście Saturna do gwiazdozbioru Ryb może cię trochę zdestabilizować. Ale spokojnie! Jowisz w Byku pomoże ci w pójściu naprzód, gdy nie widzisz już żadnego wyjścia z sytuacji. Pozwoli ci również w usunięciu pojawiających się co rusz ograniczeń. Aby zapobiec katastrofom, zrobisz wszystko, co w twojej mocy, dzięki czemu odkryjesz nowe nieznane strony samego siebie. 2023 rok będzie rokiem niezwykle intensywnym, zwłaszcza w kwestiach osobistych. Odkryjesz, że jesteś w stanie robić wspaniałe rzeczy i że masz znacznie więcej zasobów niż myślisz.

Miłość: Zaczniesz ten rok z Wenus w gwiazdozbiorze Ryb. W połączeniu z Neptunem, ta bogini miłości robi wszystko, by schwytać cię w swoje sieci. Twoja niezależność może zostać przez chwilę zachwiana. Wszystko uspokoi się wraz z przejściem Wenus do Byka, które pomoże ci w zrobieniu porządków w twoim życiu miłosnym. Zachowasz to, na czym najbardziej ci zależy, a odrzucisz to, co nie pasowało ci już od dłuższego czasu. Maj będzie miesiącem, w którym twoje relacje będą pełne spokoju, jednocześnie realizując wcześniejsze plany. Wenus w Pannie może doprowadzić cię do refleksji. Jeśli tak jest, to na koniec roku, wraz z Wenus w Skorpionie, odnajdziesz odpowiedź.

Życie społeczne: Trio Plutona, Uranu i Jowisza doda ci mnóstwo energii, abyś mógł ewoluować. Wraz ze zbliżaniem się Saturna, te wpływy wypychają cię z twojej strefy komfortu. W tym roku pewne wydarzenia sprawią, że staniesz się swoją lepszą wersją. Poznasz siebie na nowo. Pod koniec maja Jowisz otworzy przed tobą możliwość, która może być początkowo myląca. Ale z czasem przekonasz się, że jest to idealna dla ciebie ścieżka. W lato Mars w twoim znaku zachęci cię do powrotu do strefy komfortu. Wszystko wróci do normy na jesień, wraz z przejściem Marsa do gwiazdozbioru Skorpiona.

Formularz: Wpływ Marsa na początku roku nie ułatwi ci zadania w kwestiach zdrowia. Brakuje ci motywacji, nie masz ochoty zbyt dużo robić, by być w dobrej formie. Między czerwcem a październikiem, Wenus pomoże ci w nabraniu pewności siebie. Zamiast powtarzać te same stare nawyki, wybierz techniki rozwoju osobistego.

Porady: Saturn nakłada na ciebie ograniczenia? Naucz się z nimi żyć. Jowisz otwiera nową możliwość przed tobą? Otwórz swój umysł, bądź ciekawy tego, co może się za nią kryć.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.